Пошук Акаунт Кошик

Чайне дерево

Олія чайного дерева походить з квітучого австралійського чагарнику і славиться своїми антисептичними властивостями. Спільноти аборигенів століттями використовували листя чайного дерева для пом'якшення порізів, опіків і інфекцій. У цієї чудесної олії багато застосувань, від позбавлення від прищів до лікування лупи, тому не дивно, що олію чайного дерева можна знайти в більшості ванних кімнат по всій країні.

Олія чайного дерева була представлено західному світові капітаном Джеймсом Куком в 1732 році, коли він зробив свою знамениту подорож по світу.

Переваги в масках для обличчя

Свіжий аромат олії чайного дерева надає миттєву охолоджуючу дію вашій шкірі, а ефірна олія додасть вашому обличчю свіжість і глибоку чистоту. Маски для обличчя з чайного дерева заспокоюють проблемну, схильну до появи плям шкіру, видаляючи ті неприємні забруднення, які накопичуються протягом вашого напруженого дня. Маски для обличчя з чайного дерева - ідеальні глибокі чистячі засоби, які допоможуть вам підготуватися до вихідних.

Користь для здоров'я

Олія чайного дерева ідеально підходить для людей з дефектами шкіри завдяки своїм антибіотичним властивостями. Вона очищає шкіру, залишаючи на обличчі відчуття свіжості, в той час як анти-дратівливі властивості живлять і заспокоюють шкіру голови, залишаючи вас з більш повними, блискучими пасмами. Ця ароматна олія дійсно є майстром на всі руки, коли мова йде про підтримку здорової шкіри і волосся.