Пошук Акаунт Кошик

Мед Манука

Мед Манука століттями використовувався для лікування інфекцій, оскільки природні антибактеріальні властивості, що містяться в меді, заспокоюють шкіру. Мед також використовують в догляді за волоссям, так як він глибоко кондиціонує ваше волосся, залишаючи його зволоженим і блискучим. Походить з сонячного клімату Австралії і Нової Зеландії, мед манука відрізняється від стандартного меду, так як його роблять тільки з солодкого нектару дерева манука.

Вважається, що вживання місцевого меду, приготованого місцевими бджолами, допомагає зменшити наслідки сінної лихоманки.

Стародавні олімпійські атлети їли мед і сушений інжир, щоб поліпшити свої показники.

Всесвітня організація охорони здоров'я перераховує мед в числі інгредієнтів, які допомагають при кашлі і полегшують проблеми зі сном.

Щоб отримати один фунт меду, потрібно 60000 бджіл, які відвідують понад 2 мільйони квітів.

Переваги в масках для обличчя

Його антибактеріальні властивості і щедра порція антиоксидантів роблять мед манука рятівником для вашої шкіри і ідеальним інгредієнт для наших натуральних масок для обличчя. Мед манука допомагає зменшити ознаки старіння, одночасно покращуючи колір обличчя, зволожуючи і заспокоюючи шкіру. Більш того, манука-мед допомагає відкрити пори, полегшуючи їх очищення.

Користь для здоров'я

Від зцілення ангін і хвороб травної системи до очищення шкіри і зволоження волосся, мед штурмом бере світ здоров'я і краси. Ці солодкі ласощі мають антибактеріальну та протигрибкову дію, зволожуючі властивості меду зберігають шкіру зволоженою і свіжою, що робить його ідеальним інгредієнтом для наших масок.