Пошук Акаунт Кошик

Мінерали Мертвого моря

Мертве море містить більше 45 000 мільйонів тонн солі, яка багата мінералами. Більш того, з 26 основних мінералів, знайдених в Мертвому морі, 12 не існує ні в жодному іншому океані або морі в світі. Мінерали Мертвого моря, що славляться своїми унікальними спа-властивостями, дозволять вам розслабитися, а ваша шкіра буде живитися.

Мертве море - це не море, а солоне озеро!

Клеопатра була такою прихильницею Мертвого моря, що вона побудувала салони краси уздовж берегової лінії.

Річкова вода тече в Мертве море, але не витікає. Вона просто випаровується.

Мертвому морю 3 мільйони років.

Переваги в масках для обличчя

Мінерали Мертвого моря - це фантастичний спосіб включити природні джерела магнію, кальцію, калію і багато іншого в ваш режим краси. Живильні речовини очищають ваші пори, зволожують шкіру і витягають будь-які забруднення, які може викликати зайняте сучасне життя. Подивимося правді в очі, якщо це досить добре для Клеопатри, це досить добре для нас.

Користь для здоров'я

Кожен з мінералів, знайдених в Мертвому морі, має свою користь для здоров'я або краси. Наприклад, кальцій заспокоює і відновлює клітини шкіри, хлорид натрію живить і зволожує шкіру, а цинк допомагає клітинам шкіри відновлюватися, зберігаючи молодість. Мінерали Мертвого моря також мають властивість знімати стрес, тому вони не тільки допомагають вам виглядати краще, але і допомагають вам відчувати себе краще. Це ідеальне поєднання для омолодження вашого тіла і розуму.