Пошук Акаунт Кошик

Какао масло

Масло какао використовується в шоколаді, мазях, туалетному приладді і багатьох інших наших улюблених речах. Його бархатиста текстура і чудовий аромат роблять його ідеальним для догляду за шкірою, такому як маски для обличчя з маслом какао. Зрештою, хто може встояти перед цим багатим шоколадним запахом? Какао-боби, з яких отримують какао-масло, ростуть тільки навколо екватора, як і більшість з нас, вони насолоджуються більш теплим кліматом, і сьогодні майже 70% всіх какао-бобів виробляються в сонячній Західній Африці.

Протягом тисячоліть шоколад вважався їжею богів через його розкішний запах, смак і текстуру.

Багато людей вважають, що какао-масло містить кокосове масло, але це неправда. Вони, однак, часто використовуються разом, щоб створити чудовий тропічний запах.

Масло какао створює ущільнення на вашій шкірі, створюючи бар'

єр проти шкідливих забруднювачів навколишнього середовища і старіння під впливом погоди.

Переваги в масках для обличчя

Масло какао - неймовірний зволожуючий засіб, оскільки воно проникає глибоко в шкіру, проникаючи в верхній шар, щоб по-справжньому живити. Але в цьому потужному бобі є щось більше, ніж зволоження. Масло какао також містить антиоксиданти для знищення тих вільних радикалів, які, серед іншого, старять шкіру, руйнуючи клітини. Деякі вчені також виявили, що масло какао може допомогти проти шкірних захворювань, таких як псоріаз, екзема і дерматит. І це корисно не тільки для вашої шкіри, але і для вашого волосся. Мало того, що масло какао допомагає зволожити ваше волосся від коренів до кінчиків, воно також може допомогти зняти свербіж шкіри голови і навіть запобігти хімічному пошкодженню від надмірного висихання.