Пошук Акаунт Кошик

Вугілля

Активоване вугілля є дуже популярним інгредієнтом: тепер ви знайдете його в засобах по догляду за шкірою, зубній пасті, милі, засобах від укусів і в капсулах для внутрішньої детоксикації організму. І в масках для обличчя, звичайно. Цей дивовижний інгредієнт чіпляється за токсини, допомагаючи видалити надлишки жиру, бруд з пор і заспокоїти почервоніння в поєднанні з вашою процедурою по догляду за шкірою.

Використовуваний в масці активоване вугілля допомагає поглинати небажані жири, мінімізуючи розмір пор, для свіжої чистої шкіри!

Активоване вугілля допомагає поглинати токсини, які накопичуються у вашій травній системі і викликають неприємні симптоми.

Активоване вугілля це тонкий чорний порошок без запаху і смаку, виготовлений з дерева і інших матеріалів.

Переваги в масках для обличчя

Активоване вугілля в догляді за шкірою і особливо в масках для обличчя, приносить величезну користь. При нанесенні на шкіру токсини і забруднення піднімаються на поверхню і надлишки жиру абсорбуються. Натуральна глина і деревне вугілля допомагають глибоко очистити пори, а піщана текстура сприяє м'якому злущування шкіри. Активне вугілля допомагає лікувати проблемну шкіру і зменшує почервоніння прищів.