Пошук Акаунт Кошик

Ягоди

Ми всі знаємо, що ягоди це смачно і корисно. Але в скромній ягоді є щось більше, ніж здається на перший погляд. Від Перу до Польщі, від Південної Африки до Іспанії ягоди вирощуються в усіх куточках світу і збираються разом, щоб сформувати нашу їжу, режими краси і спосіб життя. Давайте подивимося, що робить ягоди такими чудовими.

Полуничний сік і мед зменшують біль і запалення від сонячних опіків.

Полуниця використовувалася римлянами як ліки для лікування проблем з травленням.

Лохина може захистити від втрати пам'яті.

І багато іншого.

Переваги в масках для обличчя

По-перше, вони прекрасно пахнуть. Давайте будемо чесними, запах важливий при виборі маски для обличчя. Але це ще не все, ягоди повинні принести щось більше, ніж просто чудовий запах. Полунична маска для обличчя зробить вашу шкіру гладкою і шовковистою, оскільки полуниця містить оксикислоти, які освітлюють шкіру і є фантастичним відлущуючим засобом. Лохинова маска для обличчя може дати вам здорове сяйво, так як лохина використовує антоцианин (потужний антиоксидант), вітаміни А, В комплекс, С і Е, калій, цинк, мідь, залізо і магній, щоб запобігти появі тонких ліній і зморшок і збалансувати рівень жирності вашої шкіри.

Користь для здоров'я

Від зниження рівня холестерину до допомоги в профілактиці діабету і раку, не кажучи вже про те, що вони є фантастичним джерелом підвищення імунітету і вітаміну С. Що цікаво, ті ж самі поживні речовини, які змушують вас світитися зсередини, також допомагають вам сяяти зовні. Плюс, ягоди пахнуть фантастично! Елагова кислота захищає вашу шкіру від сонячних променів і допомагає запобігти руйнуванню еластину і колагену в вашій шкірі, роблячи її більш пружною. Незамінні жирні кислоти покращують зволоження і гладкість шкіри, а вітамін С захищає шкіру від неприємних вільних радикалів і сприяє підвищенню рівня еластину.